Organist Frans Stap gehuldigd voor 50 jaar organist.

In 2020 was Frans Stap 50 jaar organist in onze kerk “Kerk tussen de Dijken”. Daarvoor wilden we Frans Stap graag bedanken. Door de corona-beperkingen was dit in 2020 niet mogelijk. Na de startdienst op 26 september kon er gelukkig toch feestelijk bij stil worden gestaan dat Frans Stap het orgel ruim 50 ruim heeft bespeeld.

De voorzitter van het college van kerkrentmeesters, Johan van der Meer, heeft namens de kerkelijke gemeente van Nij Altoenae, Oude- en Nieuwebildtdijk, Frans en Aaltje Stap van harte gefeliciteerd met het jubileum. We wensen Frans nog veel goede en muzikale jaren toe als organist van Kerk tussen de Dijken.

De huldiging van Frans Stap was tijdens de startdienst 26 september. Het thema van de startdienst was “In de naam van Jezus”. Voor een impressie van deze prachtige dienst, ga je naar de onderstaande link.