Viering op zondag 17 mei thema “De rechtvaardige zal door geloof leven”

De deuren van Kerk tussen de Dijken moeten door de corona voorschriften nog steeds gesloten blijven. Maar er gloort licht aan de horizon. Het is de bedoeling om de diensten in juli te hervatten. Voordat dit mogelijk is, zal er nog het e.a. geregeld moeten worden om aan de richtlijnen te voldoen. Via de website en het kerkblad houdt de kerkenraad u op de hoogte.

Op 3 juni zal de kerkenraad voor het eerst na de coronacrisis weer vergaderen. De vergadering is in de grote vergaderzaal in verband met 1,5 meter afstand.

Ook voor zondag weer een videodienst vanuit onze kerk Kerk tussen de Dijken. Om de dienst te kunnen zien, hebt u een wachtwoord nodig. Het wachtwoord kunt u opvragen bij scriba@kerktussendedijken.nl. De dienst kunt u bekijken door in het menu te gaan naar Contact, MijnKerktussendeDijken.

Op 14 mei is overleden onze broeder en organist Jacob Hoekstra.

Wij bidden om Kracht en Sterkte voor Tiny, Ruben en Mirjam.