Collecte voor noodhulp Oekraïne

Waar we bang voor waren, is gebeurd: het is oorlog in Oekraïne. Dit betekent groot leed, angst en onzekerheid voor de mensen daar. Ons hart en onze gebeden gaan naar hen uit! 
Kerk in Actie / LEF biedt hulp in de Oekraïense dorpen en vangt de vluchtelingen die onderweg zijn op en voorziet hen van voedsel, onderdak en transportmiddelen. Natalia: “We blijven alles doen wat we kunnen om mensen hier te helpen.” 

Helpt u mee? Geef voor hulp aan vluchtelingen en slachtoffers van oorlogsgeweld in Oekraïne!

Zondag 6 maart is er gecollecteerd voor de noodhulp Oekraïne. in onze kerk. Wil je ook een bijdrage geven, maak dat je gift over op bankrekening NL88RABO0138805180 tnv Protestantse Gem. te Oude- en Nieuwbildtdijk en Nij Altoenae.

Kerk in Actie voert actie voor de noodhulp aan Oekraïne:

Wil je onderdak bieden aan vluchtelingen uit Oekraïne, kijk dan op https://takecarebnb.org/gastgezin/